Vitajte!

Lokality na celom sveteSpoločnosť

Signature Sezonní

Fresh Home Choose Your Form
Berry Vanilla

 

LESNÉ OVOCIE S VANILKOU

 • Šťavnaté červené jahody a lahodne sladké maliny odeté doružova sa v rytmickom tanečnom víre vnárajú do krémovej vanilky a srieňom pokrytej cukrovej trstiny.

Odkaz ku katalógu

Sea Glass

 

MORE V ČAŠI

 • Vdychujte slaný vzduch zmiešaný s pivonkou a vodným hyacintom oživenými sladkými prímorskými vôňami, v ktorých sa vyníma slnkom vyhriate bukové drevo.

Odkaz ku katalógu

Peach Nectar

 

BROSKYŇOVÝ NEKTÁR

 • Očakávajte príchod fantastického leta s lahodnou zmesou vôní šťavnatých zrelých broskýň, práve odtrhnutých marhúľ, broskyňových kvetov, hviezdicového jazmínu a s nevtieravým nádychom vanilky.

Odkaz ku katalógu

Garden Mint

 

ZÁHRADNÁ MÄTA

 • Sladká aromatická záhradná mäta a trblietavé zelené mätové lístky sladko omámené bazalkou a rafinovanou vôňou citrónovej trávy sú pripravené na váš nedočkavý únik do sviežej, čistej záhrady.

Odkaz ku katalógu

Berry Blossom

 

KVETY LESNÝCH PLODOV

 • Slnkom pohladené červené maliny a šťavnaté okrúhle černice sú zmiešané s aromatickými bielymi jazmínovými kvetmi a vytvárajú dokonalú arómu čerstvo natrhaných plodov.

Odkaz ku katalógu

Morning Tide

 

RANNÝ PRÍLIV

 • Svieže morské tóny vychádzajú v ústrety rosou zdobeným lupeňom pobrežného jazmínu a divokej gardénie a spoločne vytvárajú esenciu rannej hmly vznášajúcej sa nad ranným prílivom.

Odkaz ku katalógu

Afternoon Breeze

 

POPOLUDŇAJŠÍ VÁNOK

 • Nechajte sa nadnášať sviežim, uvoľňujúcim vánkom, ktorý v sebe skrýva vôňu čerstvo pripraveného citrusového čaju a záchvevy temperamentnej verbeny túliace sa v objatí konvalinky.

Odkaz ku katalógu

Gardenia Palm

 

JAZMÍNOVÁ GARDÉNIA

 • Svieže zelené záhrady ožívajú bielymi kvetmi gardénie a pýria sa pri nežných bozkoch zmyselných odtieňov kokosovej vody, palmy a vanilky.

Odkaz ku katalógu

Peony

 

PIVÓNIA

 • Jemné vône kvetných lupeňov pivonky a voňavej ruže, do ktorých vsiakli svieže zelené vodnaté tóny, sa s radosťou snažia naplno rozvinúť zo záhrady a obdarovať svet moderným zážitkom z tradičných kvetov.

Odkaz ku katalógu

Dune Grass

 

PÚŠTNA TRÁVA

 • Šantivý vír slnkom zaliatych citrusov a melóna sprevádzaný plážovými kvetmi, ktoré tanečným krokom putujú púštnou trávou a usádzajú sa na časom vyblednutom naplavenom dreve.

Odkaz ku katalógu

Blue Agave

 

MODRÁ AGÁVA

 • Pikantná zmes sviežich a ovocných vôní sa spája s výbuchmi jazmínu a vodnej ľalie a tento energický zväzok nenápadne nasledujú jemné náznaky pižma.

Odkaz ku katalógu

Mediterranean Blue

 

STREDOMORSKÝ BLANKYT

 • Táto vôňa, pôsobiaca očistne, osviežujúco a ostro, vyjadruje svoj charakter omladzujúcim nádychom uhorky, chladivými aromatickými látkami, čerstvosťou citrusových plodov a krištáľovou čistotou pramenitej vody.

Odkaz ku katalógu

©2016 Partylite Worldwide, LLC. All rights reserved.

Kontaktujte nás
PartyLite Youtube
Follow us on Twitter!
Collect and organize the things you love.