Vitajte!

Lokality na celom sveteSpoločnosť
Consultant testimonials

Svedectvá Poradkýň

PartyLite zmenila životy tisícok ľudí po celom svete. Naše Poradkyne milujú slobodu a finančnú istotu práce s PartyLite, a samozrejme to, že sa môžu s našimi fantastickými výrobkami podeliť so svojimi vernými zákazníkmi. Toto sú príbehy niektorých našich vysoko motivovaných PartyLite Poradkýň o tom, ako PartyLite zmenila ich život.

 

 

 

 KONTAKTUJTE NÁS 

 

 

zuzana Patakyová

UL

 

Poradkyňou PartyLite som sa stala z mojej vášne ku dizajnu a zariaďovaniu interiérov. Výrobky PartyLite ma zaujali svojou originalitou, funkčnosťou a zamilovala som si aj sviečky, ktoré vytvárajú svojou vôňou neobyčajnú atmosféru.

Práca ponúka nespočetné možnosti realizovania sa a moje úspechy menšie či väčšie ma motivujú k ďalším výkonom a utvrdzujú v tom, že spolupráca s PartyLite bola správnou voľbou.Najväčšou odmenou pre každú líderku sú spokojní zákazníci a rozrastajúci sa tím  poradkýň. Ak sa Vám páči katalóg, ktorý práve listujete, neváhajte a pridajte sa k nám, lebo iba úspešní ľudia sa chopia príležitosti!

Ivana Štulrajterová

RVP

 

Verím, že máte príjemný pocit z nášho katalógu a tento pocit pramení z kvality, ktorú môže ponúknuť iba spoločnosť PartyLite. Nejde iba o naše vône a doplnky, ale aj o kvalitu života,ktorú spoločnosť PartyLite prináša Poradkyniam, Hostiteľkam, Hosťom a verejnosti po celom svete. Ak si chcete si užívať všetky výhody, ktoré Vám spoločnosť PartyLite ponúka ako sú: voľná pracovná doba, skvelý príjem a príležitosť ku kariérnemu postupu, tak je ten správny čas. Pozvite PartyLite do svojho života!!!!.

 

Janka vyšná-juríková

SUL

 

Môj záujem o PartyLite začal v septembri 2012. Vtedy som jako Hostiteľka usporiadala moju prvú domácu Party. V tom čase som nemala žiadne veľké ciele týkajúce sa kariéry, stačilo mi nadšenie pre krásne vône. Po dvoch mesiacoch voňavej záľuby som sa však stala Líderkou, vďaka motivácii rástla aj radosť z malých úspechov. Vďaka PartyLite som spoznala veľa milých ľudí zo všetkých kútov Slovenska i Čiech, ktorí spolu so mnou zdieľajú záujem o jedinečné výrobky. Každá snaha je patrične ohodnotená. Úspech neprichádza ľahko a preto vzdať sa priskoro, je to isté ako zlyhať. Skúšajte to ďalej a dosiahnete to, čo chcete. Všetkým vám prajem veľa úspechov v osobnom i pracovnom živote.

 

 

 

 

 

STAŇTE SA PORADKYŇOU

 

ZISKY PORADKÝŇ

 

SVEDECTVÁ PORADKÝŇ

 

©2016 Partylite Worldwide, Inc. All rights reserved.

Kontaktujte nás
PartyLite Youtube
Follow us on Twitter!
Collect and organize the things you love.