Vitajte!

Lokality na celom sveteSpoločnosť

Každý veľký príbeh má veľký začiatok.

Dnes na tom nie je nič čudné, keď žena podniká, a stalo sa to súčasťou našej sociálnej štruktúry. Avšak na začiatku 20. storočia to bolo prakticky niečo neslýchané! Avšak Mabel Bakerová, presne tak ako tisícky žien po nej, mala víziu zmeniť svoj život.

Od obyčajného voskovníka k multimiliónovému podniku.

Začiatkom 20. storočia začala učiteľka Mabel Bakerová vyrábať sviečky z divého voskovníka, ktorý rástol v jej rodnom meste Cape Cod. Najprv nimi obdarovávala svojich priateľov a príbuzných, ale netrvalo dlho a jej podnikavý duch sa presadil. Vďaka veľkej húževnatosti, tvrdej práci a manželovej podpore Mabel v roku 1909 zmenila svoju lásku k sviečkam na prekvitajúci podnik.

Mabel sa po celý život s nadšením venovala rozvoju svojho podniku. Keď v roku 1965 vo veku 94 rokov zomrela, to čo sa začalo jedným obyčajným voskovníkom, sa zmenilo na spoločnosť v hodnote 6 miliónov dolárov. Aj dnes zostáva naším vzorom, ako dosiahnuť úspech.

Sviečky sa stávajú inšpiráciou pre podnikavé ženy.

V roku 1973, keď mnoho amerických žien začalo rozširovať svoje pôsobenie mimo domova, spoločnosť Mabel Bakerovej na výrobu sviečok takisto skúmala svoje pôsobenie. Vytvorila dcérsku spoločnosť s menom, ktoré Vám možno bude znieť povedome: PartyLite Gifts, Inc.

Mabelina húževnatosť pokračuje.

PartyLite začala s tromi ľuďmi, ktorí pracovali v maličkej kancelárii. Vďaka inšpirácii, ktorú im poskytla Mabel, verili sami v seba a v svoju budúcnosť. Takisto boli presvedčení, že objavili skvelý nový model predaja spočívajúci na rozdeľovaní ziskov spoločnosti s jej predajcami. Cítili, že tento systém by mohol byť podnetom, ktorý by im umožnil predávať priamo jednotlivým zákazníkom, a nie veľkým spoločnostiam. Ako už dnes viete, nápad mal úspech. Osobný prístup bol motivačným faktorom v cieľavedomom zameraní na kvalitu vlastnom PartyLite - kvalitu našich vôní a doplnkov pre domov a našich vzťahov s ľuďmi - presne tak, ako si to predstavovala Mabel. Naša metóda priameho predaja umožňuje našim Poradkyniam vytýčiť si svoju vlastnú cestu k úspechu a zlepšiť kvalitu svojho života vybudovaním si svojho podnikania okolo neho.

Moderné [nadnárodné] vedenie s hodnotami, ktoré overila Mabel.

Na jar v roku 2016 sa skupina Carlyle (NASDAQ CG) a Centre Lane Partners LLC, súkromná investičná spoločnosť so sídlom v NY spolupodieľala na vytvorení Luminex Home Décor & Fragrance. Odvtedy spoločnosť PartyLite - spoločne s Candle – lite, návrhárom,výrobcom a veľkoobchodníkom sviečok a vonných bytových doplnkov v USA –sú pod spoločnosťou Luminex HD&F. Calvin Johnoston je generálnam riaditeľom týchto združených spoločností.

 

©2016 Partylite Worldwide, LLC. All rights reserved.

Kontaktujte nás
PartyLite Youtube
Follow us on Twitter!
Collect and organize the things you love.